Sayılarla

Ferkom Elektrik

0
KİŞİLİK EKİP
0
ULUSAL PROJE
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Ferkom Elektrik, faaliyetlerini “taahhüt” ve “elektrik malzemesi satışı” olmak üzere iki ana grupta toplamıştır.

Ferkom Elektrik, dünyanın ve Türkiye’nin elektrik alanında lider firmalarıyla çalışarak elektrik malzemeleri satışında, tüm resmi kuruluşlara, üniversitelere, belediyelere, yurtiçi ve yurt dışı müteahhitlerine ve partner firmalarına lojistik destek sağlayarak elektrik malzemelerinin tedarikini yapmaktadır.

Tarihçemiz

Zamanın birinde bozulan bir saatin tamiri için şehirdeki tamircilerin tümü teker teker çağırılır. Ancak çağırılan kişiler , günler süren çabalara rağmen bozulan saati onarmak konusunda başarılı olamazlar. Sonunda ülkede saat konusunda  bir ustaya haber salınır.

Gelen ustanın bozuk saati tamir etmesi iki dakika sürer ve merak içerisinde yaptığı işin sırrı sorulduğunda, usta şu anlamlı cevabı verir:

20 sene artı 2 dakika

Ferkom ekektrik’in kısa bir sürede  almış olduğu uzun mesafenin açıklaması da bundan çok farklı değil.

1985 yılından beri elektrik konusunda edinilmiş olan bilgi birikimi neticesinde 2000 yılında kurulan FERKOM ELEKTRİK geçmişten aldığımız güç ve güven sayesinde sektörüne yeni bir ivme kazandırmıştır.

MİSYONUMUZ

FERKOM elektrik olarak yurtiçi ve yurtdışı projelerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile elektrik alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve sektöründe en yüksek değeri sunan bir grup şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

FERKOM elektrik in Portföyünde bulunan ürünlerin satışı ve satış sonrası müşteri hizmetlerinin verilmesi, satış öncesi projelendirme ve tasarımla müşterilerine doğru ve en uygun çözümleri sunmaktadır.

FERKOM ELEKTRİK in  ana prensipleri kaliteli  doğru ve yapılan projelerde teknik destek vermektir. Proje bazlı çalışmalarımızda projenin başlangıcından teslimine kadar tecrübeli kadromuzla konumuz dahilinde her türlü hizmeti sonuna kadar vermekteyiz.

Yaşanabilir bir dünya ve sürdürebilir bir büyüme, her zaman FERKOM ELEKTRİK in misyonu olmuştur.

VİZYONUMUZ

FERKOM ELEKTRİK  Çağdaş ve verimli bir şirket yapısıyla, sektöründe marka olmuş, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen, gelişen teknolojileri yakından takip eden, personel eğitimiyle sürekli gelişmeye odaklanmış, dünya standartlarında güçlü ve lider kuruluş olmak.

FERKOM ELEKTRİK olarak elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.

Ferkom Elektirik,  elektrik sektöründe müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda müşteri tatminini esas alarak kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Elektrik sektöründe müşteri isteklerine en kısa zamanda cevap verebilen, müşteri odaklı çözümler sunabilen esnek ve aktif bir ekip olabilmektir.